OT Photographer - шаблон joomla Новости


Jarek Plesar

Купить СНПЧ А7 Великий Новгород, оперативная доставка

Jarek Plesar          *1972

Fotografování se věnuje  od svých 14. let. profesionálně od roku    2007.

Studoval na Fotografické konzervatoři v Hradci Králové.  Od roku 2008 je členem Českého svazu fotografů. 

Fotograf a lektor ve společenství Fotostudio HK.

Spolupracuje s filmařem a cestovatelem Petrem Kašparem, se kterým se  podílel na několika úspěšných projektech, jako dokumentární  fotograf a kameraman.  (Sandstone - Pískaři, ww8 New generation, filharmonie ve skalách,…)

Nejčastějším předmětem jeho fotografií je především žena, ženské tělo a motivy vztahu ženy a muže. Věnuje se volné, ale i komerční tvorbě . Inscenovanými fotografiemi znázorňuje svůj  pohled na život se vším, co přináší. Dobro i zlo, loučení i čekání a to mezi tím: lásky, touhy, osamění, očekávání, zklamání, výčitky ... Po technické stránce se jedná hlavně o klasické černobílé,  nebo kolorované fotografie snímané převážně na střední formát. Jeho fotografie jsou k vidění na výstavách v galeriích a dalších výstavních prostorech po celé české republice a v EU.Jako lektor fotostudia HK vede workshopy aktu, portrétu a klasické černobílé nebo kolorované  fotografie.

 

Ocenění:

Byl vybrán jako jeden z fotografů do projektu Guerrilla Readers,

Projekt " Znojmo 24 " - zastoupen dvěmi fotografiemi,

Fotografická soutěž "SPORT AMATÉR FOTO 2010" (pořádaná Českým olympijským výborem) - 3. místo,

Ve výběru 101 nejlepších Československých aktů pro rok 2013 je jako  jeden z 15. fotografů zastoupen dvěmi fotografiemi,

...

 

 

© Copyright 2016 by Jarek Plesar. All Rights Reserved

www.JAREKPLESAR.COM | TEL: +420 730 916 133 |EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.